Warsztaty o bioróżnorodności

warsztaty 1Stowarzyszenie Miłośników Żubrów zaprasza wszystkich zajmujących się edukacją ekologiczną do wzięcia udziału w ostatnich już warsztatach metodycznych organizowanych w ramach projektu „O bioróżnorodności dla przyszłości – czyli jak uczyć, że sarna nie jest żoną jelenia”. Warsztaty podzielone są na dwa poziomy, ze względu na rodzaj szkoły, w której pracują nauczyciele i edukatorzy zrzeszeni w organizacjach pozarządowych – podstawowy i ponadpodstawowy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, bezpłatny również jest pakiet materiałów, w tym m.in. płyta multimedialna i poradnik będący uzupełnieniem do płyty. Na koniec szkolenia wręczane są certyfikaty jego ukończenia.

Do tej pory odbyło się już 28 warsztatów w różnych województwach – i wszystkie zostały wysoko ocenione przez uczestników.

Oto miejsca i terminy ostatnich spotkań:

  • woj. lubelskie: Lublin – 3 czerwca (warsztaty na dwóch poziomach)

  • woj. dolnośląskie: Wrocław – 11 czerwca (warsztaty na poziomie ponadpodstawowym)

  • woj. łódzkie: Skierniewice – 17 czerwca (warsztaty na poziomie ponadpodstawowym).

Szkolenia organizowane są we współpracy z Polskim Związkiem Łowieckim, więc chęć wzięcia udziału w warsztatach należy zgłaszać w poszczególnych Zarządach Okręgowych PZŁ bądź wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres e-mail: bison@smz.waw.pl